Сьогодні під час заходів із нагоди річниці визволення Чернігівської області від російських загарбників Президент України Володимир Зеленський відзначив керівників місцевих рад Придесення високими нагородами.
За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, громадянську мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, вірність Українському народові Глава держави вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня голові Чернігівської обласної ради Олені Дмитренко.
Орден «За мужність» ІІІ ступеня Володимир Зеленський передав Семенівському міському голові Сергію Деденку.
Медалями «За працю і звитягу» Глава держави відзначив першого заступника Ніжинського міського голови Федора Вовченка та Гончарівського селищного голову Віталія Рудника.
